Merhaba. Bir süredir bloğumu yeniden düzenlemeye, ona yeni bir yüz hazırlayarak daha rahatlıkla kullanabileceğiniz, tüm tariflere daha hızlı ulaşabileceğiniz bir şablon hazırlama gayreti içindeydim biliyorsunuz. A’dan Z’ye tüm tasarımını ben ve sevgili eşim birlikte hazırladık. Oldukça zevkli ama yorucu ve bir o kadar da heyecanlı bir süreç oldu bizim için. Üstelik biri 1 yaşında iki çocukla evde birlikteyken yapmak bu sürecin biraz ☺ uzamasına neden oldu. Umarım kendimi az da olsa özletmişimdir.

Bloğuma yeni eklediğim üyelik sistemiyle artık tüm yeni yayınlanan tariflerden daha hızlı haberdar olacaksınız. Ayrıca, ilerleyen zamanlarda vermeyi planladığım hediyeler için, üyelerimiz arasında yapılacak çekilişler olacak. Bu konuda bazı sürprizler düşünüyorum, detayları sonra paylaşacağım. Siz de katılmak isterseniz üye olmayı unutmayın lütfen.

Bloğumdan ayrı kaldığım bu süre zarfında mutfakla ilişkim hiç azalmadı. Hem eski tariflerimi tekrar tekrar yaptım hem de yepyeni tarifleri deneyip fotoğrafladım. Bunları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Bloğumu yokluğumda eksiltmediğiniz ziyaretlerinizle, bıraktığınız yorumlarla ve gönderdiğiniz e-postalarla canlı tuttuğunuz ve desteklediğiniz için hepinize teşekkür ederim. Bundan sonra da tariflerim ve bloğumun yeni şablonu hakkındaki görüşlerinizi ve yapıcı eleştirilerinizi bekliyor olacağım.

Yepyeni tarifler için çok az bir zaman kaldı. Ben heyecanlıyım. Ya siz ☺