In House LOGO
In House LOGO
In House Banner Foto Desktop
In House Banner Foto Mobile

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler:

Ürünlerimizdeki lezzetin sırrı; en kaliteli, taze ve doğal malzemeler kullanılarak doğru reçetelerle hazırlanmasından kaynaklanıyor.

Hayır. Çünkü sağlıklı gıdaya önem veriyor, sizi özgün ve gerçek lezzetlerle buluşturmak istiyoruz. Bu nedenle ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi, yapay aroma, fabrikasyon pasta katkı maddeleri veya MSG kullanmıyoruz.

Tüm ürünlerimiz siparişinizin onaylanması sonrasında, size özel olarak teslimatın hemen öncesinde hazırlanmaktadır.

Kullanılan malzemeler doğal olup, koruyucu içermediğinden saklama süreleri fabrikasyon ürünler gibi uzun olmamaktadır. 

Siparişler:

Siparişlerinizi teslimat gününden en geç bir gün önce saat 14:00’e kadar yapmalısınız. İleri tarihli (örneğin bir sonraki hafta için) teslimat günü de belirleyebilirsiniz.

Siparişlerinizi verirken belirttiğiniz teslimat tarihinde, 10:30-16:30 saatleri arasında teslimat yapıyoruz.

Çoğu ürünümüz soğuk zincir koşullarına dikkat edilerek nakledildiği için belirtilen teslimat saatlerine uyulması önemlidir.

Çoğu ürünümüz soğuk zincir koşullarına dikkat edilerek nakledildiğinden, şimdilik sadece Ankara’nın Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı, Etimesgut ve Keçiören ilçelerine teslimat yapılmaktadır.

Teslimat adresi yanlışlıkla farklı bir ilçe seçilmiş olan siparişlerinizin iptali için lütfen Sipariş No’sunu da belirterek bizimle buradan İletişime Geçiniz.

Kargo ve Teslimat:

Ürünlerimiz özel kurye ile soğuk zincir koşullarına dikkat edilerek nakledilmektedir. 

Pazartesi – Cumartesi günleri, 10:30-16:30 saatleri arasında teslimat yapılmaktadır.

Soğuk zincir koşullarına dikkat edilerek nakil yapıldığından, talep edilen teslimat günlerinde ve belirtilen saatler arasında (10:30-16:30) ürünlerin teslim alınması önemlidir.

Çoğu ürünümüz soğuk zincir koşullarına dikkat edilerek nakledildiğinden, şimdilik sadece Ankara’nın Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı, Etimesgut ve Keçiören ilçelerine teslimat yapılmaktadır.

İptal ve İade:

Evet. Ancak ürünlerimiz sizlere özel olarak hazırlandığından, siparişinizden en geç 2 saat sonra yapılacak iptal talepleri kabul edilebilecektir. İptal talebi için lütfen Sipariş No’sunu da belirterek bizimle buradan İletişime Geçiniz. 

Sadece “ayıplı mal” niteliğindeki ürünler iade edilebilmektedir. Bunun için kuryenin size teslim edeceği ürünün dikkatlice kontrol edilerek teslim alınması önemlidir. Teslimat sonrası ürünlerin muhafazası ile ilgili sorumluluklar alıcıya ait olduğundan, teslim sürecinden sonraki iade talepleri kabul edilememektedir.

Ücret iadeleri, iptal talebiniz/iadeniz onaylandığı anda, ödemenizi yaptığınız güvenli alışveriş platformu Shopier tarafından en kısa sürede gerçekleştirilir. İlgili tutarın kartınıza yansıması bankanıza bağlı olmak üzere birkaç iş gününü bulabilmektedir.

Diğer Sorularınız:

ÜRÜNLERİ GÖR

In House İletişim

Kurumsal Ürün Talepleriniz ve siparişlere ilişkin diğer sorularınız için WhatsApp hattımız veya E-Posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişime geçmeden önce aradığınız soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorularda da bulabilirsiniz

Kurumsal Ürün Talepleriniz ve siparişlere ilişkin diğer sorularınız için WhatsApp veya E-Posta ikonlarını tıklayarak hemen iletişime geçebilirsiniz.
İletişime geçmeden önce aradığınız soruların cevaplarını Sıkça Sorulan Sorularda da bulabilirsiniz

InHouse LOGO 1000px

In House Hakkında

2007’den bu yana, alanında en çok takip edilen ve en güvenilir web sitelerinden www.pelinchef.com‘da tariflerini paylaşan PelinChef, bilgi ve tecrübeleriyle geliştirdiği ürünlerini artık In House’da sizlere sunuyor.

Bu yola çıkış amacımız; kaliteli, sağlıklı, doğal malzemelerle hazırlanmış özel ürünlerimizi sizlerle buluşturmak.

In House vitrininden nefis tatlı, pasta, kurabiye ve cheesecakeleri seçerek, size özel hazırlanan ürünlerimizin farkını tecrübe edebilir, sevdiklerinize gönül rahatlığıyla sunabilirsiniz.

Yakın bir zamanda, özel günleriniz için geliştirdiğimiz “Exclusive Serisi” ayrıcalıklı ürünleri de sizlerle paylaşmayı planlıyoruz… 

Size özel lezzetler…

ÜRÜNLERİ GÖR