KNORR'LA GÜZEL BİR GÜNİki hafta önce Knorr'dan aldığım davet üzerine MSA'ya gittim. Gerçekten çok keyifli saatler geçirdim. Değerli şefimiz Mehmet Soykan eşliğinde birbirinden güzel yemekler hazırladık ve tattık. Blog arkadaşlarımın bazılarıyla ilk defa tanışmak( tanışmak demeyelim yüzyüze görüşmek diyelim) bazılarını ise yeniden görmek çok güzeldi.

Önce Knorr'un ürün müdürü Ali Coşkun bize Knorr ürünlerinin nasıl hazırlandığı konusunda bilgi verdi. Knorr ürünlerinin mevsiminde toplanan sebzelerle doğal yöntemlerle hazırlandığını, yapay aroma veya koruyucu içermedini anlattı. Doğrusu en son on iki sene önce ilk defa hazır çorba içmiştim ve kokusunu hiç sevmemiştim. Birazdan hazırlayacağımız kuzu etli buğday çorbası acaba fikrimi değiştirebilecek miydi?Ali Bey 'in konuşmasından sonra sevgili şefimizle birlikte yemekleri hazırlamaya başladıkÖnce bruschetta eşliğinde kuzu etli terbiyeli buğday çorbası yaptık. Gerçekten evde yapılmış gibi lezzetliydi. Yapay hiçbir koku almadım.


Arkasından Biberli Fırınlanmış Piliç yaptık yanında da yaban turplu patates püresi .Fotoğrafı nerede derseniz fotoğrafı çekilemeden yendi bitti.Bu yemeğimizde Knorr'un yeni ürünü Fırında Tavuk Çeşnisi'ni kullandık. Kullanması oldukça pratik bir ürün. Az zamanda nefis lezzetli bir fırında tavuk için ideal.Dondurmalı Sıcak Çikolatalı Kek ise güzel bir tatlı son oldu. Bu sona en çok kim sevindi dersiniz:))
Şefimiz Mehmet Soykan'a, davetleri için Knorr'a , MSA'ya ve Ünite İletişim'e çok teşekkür ederim.

13 comments:

 1. Çok güzel bir etkinlik olmuş resimlerden belli. Hayırlı kandiller. Sevgiler...

  ReplyDelete
 2. Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

  ReplyDelete
 3. Amaannn yakışıklıyı gördük sonunda, öperim ben onu!

  ReplyDelete
 4. Pelinim çok güzel bir gündü seni tekrar görmek en güzeliydi elbette:))
  Senin ve ailenin regaip kandiliniz mübarek olsun,hayırlar ve bereket getirsin inşallah.
  çok öpüyorum canım..

  ReplyDelete
 5. çok güzel bir etkinlik olmuş. bir tanışma fırsatı bulamadık seninle pelincim. Çin'e gidince de artık bir daha o fırsatı yakalayamayız sanırım:(

  sevgiler öpüyorum

  ReplyDelete
 6. Knor marka tipi ürünlerden bende uzak duruyorum genelde, hiç güven duyamadım bir türlü. Keşke bende orada olsaydımda sorularımı onlara saysaydım :)
  Keyifli bir gün olmuş sizin için..

  ReplyDelete
 7. :))
  severim sizi güzel tatlı aşçıbaşılarım :))
  yakışıklı tatlı kuş lokumunuda öpüyorum :)

  ReplyDelete
 8. oo güzel geçmiş belli :)

  ReplyDelete
 9. Pelinim sayfanın yeni yüzü çok hoş olmuş... güle güle kullan;)

  Etkinlik gerçekten çok güzeldi,dönüşte yine etkinliklerde buluşuruz inşallah...

  Öptüm...

  ReplyDelete
 10. bu güzel gün için ben teşekkür ederim canım. çok keyfiliydi gerçekten.. :)

  ReplyDelete
 11. harika bir gün geçirmişsiniz bir sonraki etkinlikte görüşmek üzere....

  ReplyDelete
 12. im so hungry right now xxxx

  ReplyDelete
 13. Ya inanmıyorum biz seninle tanıştık mı??? Aynı yerde aynı ortamda mutlaka tanıştık ama ben hiç hatırlamıyorum :( Şimdi fotolara bakarken beynimi zorlayıp anımsamaya çalışyırum:)))))

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...